Wyniki turniejów V 2014



Międzynarodowy Turniej Rycerski 12-14 września 2014 r.


Wyniki turniejów:

Turniej bojowy – prowadzony przez Hegemona
I m. Grzegorz Kursa
II m. Iwan Iwanow – Ivpatiy z Połocka (Białoruś)
III m. Bartosz Sarna – Księstwo Nyskie

Wybrany przez damy z loży dam – Faroth z Wiśnicza

 

Turniej łuczniczy - prowadzony przez Żyrafę
I m. Anna "Ann" Płotycia - An-onimy
II m. Zbigniew Sawicki – Wolna Kompania Łucznicza z Lubania
III m. Arkadiusz Rosiecki – An-onimy

Bieg dam
I m. Alicja Górecka
II m. Monika Hajduga – Księstwo Nyskie
III m. Joanna Więcek – Księstwo Nyskie

Bieg rycerski
I m. Marcin Łuczak i Michał Małkowski – Śląska Rota Najemna
II m. Krzysztof Mika i Mateusz Bobiński – Świdnickie Bractwo Rycerskie
III m. Grzegorz Budnik i Paweł Dembek – Rycerstwo Ziemi Słupskiej

Turniej rzutu nożem
I m. Rafał Szymanowicz – Rycerstwo Ziemi Słupskiej
II m. Ryszard Jaeckiel – Księstwo Nyskie
III m. Piotr Merecki – Rycerstwo Ziemi Słupskiej

Turniej rzutu włócznią
I m. Paweł Dembek – Rycerstwo Ziemi Słupskiej
II m. Rafał Szymanowicz – Rycerstwo Ziemi Słupskiej
III m. Adrian „Nosfer“ Gos – Opolskie Bractwo Rycerskie

Turniej rzutu toporem
I m. Ireneusz Biernacki - Opolskie Bractwo Rycerskie
II m. Igor Jolewski – Kruk z Częstochowy
III m. Krzysztof Kiliński – Opolski Klub Łucznictwa Tradycyjnego

 

Turniej bojowy drużynowy

Zwyciężył Jarosław z Maślic h. Hugwicz – samozwańczy rycerz rabuś

 

Polsko-czeski turniej kulinarny

I m.

Cispol (Wioletta Kordas, Ewa Śledzka, Beata Koniowicz, Anna Zdaniewicz)

Ośrodek Kultury w Byczynie (Iwona Sarnowska, Jolanta Rychnicka, Paweł Lepszy, Krzysztof Kulik)

II m.

Arma Ferre (Jan Hyzdal, Lukas Kucharit, Tomas Podesva, Nina Muhrova)

Sermirski Spolek (Petr Salplachta, Adam Braun, Lukas Podesva, Jan Durdak)




Filmiki z majówki
 
Międzynarodowy Turniej Rycerski - majówka 2015





Najnowszy film z pasowania rycerskiego 1 maja 2015 r.
Reklama
 
 
Dzisiaj stronę odwiedziło już 38648 odwiedzający (76108 wejścia) tutaj!
=> Chcesz darmową stronę ? Kliknij tutaj! <=